Пиролизный котел

Принципи роботи піролізного котла

Просмотров: 1395 Комментариев: 0 Раздел: Принципы работы
Газогенераторний котел—різновид твердопаливного котла, в якому паливо і вихідні із нього леткі речовини згоряють роздільно. Зазвичай як синонім вживається назва піролізний котел, зрідка зазначають, що є деякі відмінності. Фактично піроліз відбувається при будь-якому способі спалювання твердого органічного палива.

Паливо
Газогенераторні котли ефективні на паливі з високим виходом летючих речовин. Основним паливом є дрова, торф, пелети, деякі сорти малозольного вугілля. У невеликих пропорціях до основного палива можна додавати відходи гуми, шкіряної промисловості та пластмаси.

Конструкція
У газогенераторних котлах топка розділена на дві частини. Зазвичай, верхня камера - це камера завантаження і вона ж є камерою газифікації палива, та нижня камера, «камера допалювання». Низ камери газифікації у вигляді форсунки з шамоту або відповідного сорту сталі. У верхній камері відбувається згорання палива в так званому «гарячому ядрі». Утворюється в основному СО2, газ не горючий, при проходженні через зону відновлення він з розпечених жаринок «бере» на кожну молекулу СО2 одну молекулу вуглецю С і утворюється газ СО. Це горючий газ і він, проходячи в пальник, змішується з повітрям, яке додається додатково, згоряє виділяючи тепло яке поглинається камерами котла і розвиненим колектором.
Здавалося б складний процес, але реально все виходить само собою, і не вимагає будь-якого втручання.
 
Чтение RSS